Hakkımızda

ROYALMUTFAK.com    mutfak ankastre ürünlerinin tüketiciye etkin ve verimli şekilde ulaştırılması için satış, pazarlama ve lojistik hizmetler sunan eticaret şirketidir. royalmutfak.com, mutfak ankastre ürünlerin satış ağındaki konumu ve şirketin kurulduğu günden beri süregelen profesyonellik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle pazarda yerini almıştır.

ROYALMUTFAK.com; deneyimli çalışan kadrosu, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti  hizmet  anlayışı ile 2012  yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Yenilik,Kalite, estetik, ve güven anlayışı ile çıktığımız yolda siz müşterilerimize  kalite standartlarına uygun ürünleri sunmaya devam etmekteyiz. ROYALMUTFAK.com hizmet ve ürün kalitesiyle gelişen ve büyüyen bir firma olmayı başarmaktadır.

Amacımız; ürünlerimizi ve satış sonrası hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmet ve ürünleri sunmaktır. Güvenilir,dürüst  iş etiği anlayışı ile siz müşterilerimiz için değişen ihtiyaçların doğrultusunda esnek yapımızla öncü çözümler üretebilmektir. 

 

 

ROYALMUTFAK.com  ürünlerini  üretici firmalarla bayiilik anlaşması yaparak direkt olarak fabrikalardan ürünü temin ettikten sonra depolamak suretiyle   tüketiciye sunmaktadır .Mağazamızda kesinlikle  fabrikaların dışında farklı bir yerden ürün temini yapılmamaktadır .