Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

ROYALMUTFAK.com bünyesinde bulunan tüm ürünler, markanın kendi üreticisi, ithalatçısı yada distribütör firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır. Firmaların mağazalara yaptığı özel kampanya ve artı taksit özellikleri firmamızı kapsamamakta olup + taksit işlemleri için servis ile görüşerek ücret kapsamında yapılmaktadır.

SATTIĞINIZ ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VAR MI?

Evet sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

SIPARIŞIMDEKI ÜRÜN BOZULDU NE YAPMALIYIM?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Eğer ürününüz 1 aydan eski ise doğrudan ilgili markanın yetkili servislerine gitmeniz yâda ürününüzü servisle görüştükten sonra göndermeniz gerekmektedir.

Bünyemizde Onarım Merkezi bulunmamaktadır.

Arızalı ürününüzü fatura fotokopisi ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Bünyemizde onarım merkezi hiçbir şekilde bulunmadığından ürünlere müdahalemiz söz konusu değildir. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz. Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte yâda doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler.

Lütfen bu yönde hizmetleri olup olmadığını sorunuz.
Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.
İlk 15 gün içinde arızalanan ürünlerin kargo ücretleri anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz durumunda tarafımızdan karşılanır. Aksi takdirde kargo ücreti gönderene aittir.