Hakkımızda

Firma Hakkında

Royalmutfak.com, mutfak ankastre ürünlerinin tüketiciye etkin ve verimli şekilde ulaştırılması için satış, pazarlama ve lojistik hizmetler sunan e-ticaret şirketidir. royalmutfak.com, mutfak ankastre ürünlerin satış ağındaki konumu ve şirketin kurulduğu günden beri süregelen profesyonellik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle pazarda yerini almıştır. royalmutfak.com; deneyimli çalışan kadrosu, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti hizmet anlayışı ile 2012 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Yenilik, Kalite, estetik, ve güven anlayışı ile çıktığımız yolda siz müşterilerimize kalite standartlarına uygun ürünleri sunmaya devam etmekteyiz. royalmutfak.com hizmet ve ürün kalitesiyle gelişen ve büyüyen bir firma olmayı başarmaktadır.

Amacımız; ürünlerimizi ve satış sonrası hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmet ve ürünleri sunmaktır. Güvenilir, dürüst iş etiği anlayışı ile siz müşterilerimiz için değişen ihtiyaçların doğrultusunda esnek yapımızla öncü çözümler üretebilmektir. royalmutfak.com ürünlerini üretici firmalarla bayiilik anlaşması yaparak direkt olarak fabrikalardan ürünü temin ettikten sonra depolamak suretiyle tüketiciye sunmaktadır. Mağazamızda kesinlikle fabrikaların dışında farklı bir yerden ürün temini yapılmamaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

FİRMA BİLGİLERİ
İsmi / Ünvanı Baki Teknoloji Fethi Çatalhüyük
Kayıtlı Adresi Mahmutbey Mah.İstoç Ticaret Merkezi 2.Ada No:71, 34218 İstanbul
Posta Kodu 34218
Ticari Sicil Numarası 353164-5
Mersis Numarası 014408619230001
Bağlı Olduğu Odalar İstanbul Ticaret Odası
Destek Telefonu 0212 659 52 22
Kurumsal Email info@info@bakiteknoloji.com